Páty Vagyonkezelő és Közmű Üzemeltető Nonprofit Kft.

100%-os önkormányzati tulajdonban lévő PVK Nonprofit Kft  (2071 Páty Rákóczi u. 74.)

„Kőműves”

munkakör betöltésére álláspályázatot hirdet.

Főbb feladatok:

Közintézmények felújítási és közterületi kőműves feladatok elvégzése. Út, útszegély, járdaépítés és épület építési és bontási munkálatokban szerzett tapasztalat előnyt jelent. Kőműves feladatok elvégzése mellett faluüzemeltetési munkákban való részvétel is a munkakör részét képezi.

Bérezés: megegyezés szerint

  • Kőműves szakképesítés
  • Jó problémakezelő képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Pátyi lakos

A pályázatok beadási határideje: 2017. december 31.

A pályázatok elbírálási határideje: Megfelelő jelentkező esetén azonnal.

Munkakezdés időpontja: a pályázatok elbírálása után azonnal.